ГорняткаЯкщо Ви вирішили виготовити ексклюзивні корпоративні подарунки, сувеніри з логотипом, то друк на кружки - це саме відповідне і цілком прийнятне за вартістю рішення. Надрукувати на чашку легко і швидко можна все що завгодно, наприклад, логотип і просто вітальний напис. Можна нанести на кухоль малюнок і навіть фото.
Друк фото на чашці відмінно підкреслить індивідуальність подарунка. Крім того, нанесення логотипу на чашках дозволяє легко отримати креативні вироби.
Зображення, які ми друкуємо на кераміці завжди яскраві та гарні, а самі вироби красиві і мають привабливий дизайн. Фотографії з вітальними написами витримують протягом тривалого часу всі ті екстримальні впливи, яким піддається будь-який посуд. Це волога, висока температура і сонячне світло. Ціни уточнюйте.      
      
      


Загальні вимоги
до підготовки макетів
Авторучка з логотипом Вашої компанії - це один з найпоширеніших способів розміщення реклами. Чому він такий популярний? Він дуже ефективний і ефектний! Як правило, фірмові авторучки використовуються на різних корпоративних заходах, виставках, ярмарках, конференціях, семінарах, презентаціях та рекламних акціях.

Друк: 1+0 (друк одним кольором з одної сторони) - 2,45 + вартість самої ручки
Друк: 1+1 (друк одним кольором з двох сторін) - 3,10 + вартість самої ручки

Ціна самої ручки: від 1,50 (уточняйте моделі ручок та їх вартість)
Усі ціни вказані у гривнях і без урахування ПДВ.