Запальнички та сірники
           Друк на запальничках чи на сірникових коробках - спосіб нагадати людині про Вашу компанію. Стильна сувенірна запальничка з нанесенням, чи яскрава коробка сірників стильної форми, які приємно тримати в руках, сприяє рекламі Вашого товару і поширенню інформації про нього.
Ми виконуємо нанесення логотипу та іншої фірмової символіки на запальничці за допомогою такого поширеного способу, як шовкографічний друк. Нанесення логотипу на запальничку - економне рішення для рекламної акції, призначеної охопити велику аудиторію потенційних клієнтів Вашої компанії. Виготовлення сірникових коробок: повноколірний офсетний друк із стильною висічкою на вибір. Варіанти сірникових коробок та ціни - уточнюйте.
      
      
      


Загальні вимоги
до підготовки макетів
Авторучка з логотипом Вашої компанії - це один з найпоширеніших способів розміщення реклами. Чому він такий популярний? Він дуже ефективний і ефектний! Як правило, фірмові авторучки використовуються на різних корпоративних заходах, виставках, ярмарках, конференціях, семінарах, презентаціях та рекламних акціях.

Друк: 1+0 (друк одним кольором з одної сторони) - 2,45 + вартість самої ручки
Друк: 1+1 (друк одним кольором з двох сторін) - 3,10 + вартість самої ручки

Ціна самої ручки: від 1,50 (уточняйте моделі ручок та їх вартість)
Усі ціни вказані у гривнях і без урахування ПДВ.