×

Повідомлення

Lack of access rights - File '/images/suvenirka/3lazerne_vysikannya.png'

 Лазерне висікання картону
           За допомогою лазерного верстата можливо виконувати різання різноманітних матеріалів. Одним з найбільш універсальних матеріалів, що обробляються методом лазерної різки, є картон.
Для виготовлення різних шаблонів, упаковок, лекал використовується лазерна різка картону. Також картон може бути використаний при виготовленні рекламних дрібниць з нанесеною методом перфорування корпоративною символікою.
Методом лазерної різки доцільно виготовляти рекламну продукцію малих тиражів. Але саме лазерна різка дозволить виготовити ексклюзивний виріб.
Замовивши висікання картону, ви отримаєте унікальну рекламну продукцію, здатну привернути увагу клієнта і створити позитивний імідж вашої компанії.
За допомогою лазерного різання також можна виготовити оригінальні візитки, запрошення, листівки, весільну та святкову атрибутику.

Ціна обговорюється індивідуально згідно із обраними параметрами виготовлення.
      
      
      


Загальні вимоги
до підготовки макетів
Авторучка з логотипом Вашої компанії - це один з найпоширеніших способів розміщення реклами. Чому він такий популярний? Він дуже ефективний і ефектний! Як правило, фірмові авторучки використовуються на різних корпоративних заходах, виставках, ярмарках, конференціях, семінарах, презентаціях та рекламних акціях.

Друк: 1+0 (друк одним кольором з одної сторони) - 2,45 + вартість самої ручки
Друк: 1+1 (друк одним кольором з двох сторін) - 3,10 + вартість самої ручки

Ціна самої ручки: від 1,50 (уточняйте моделі ручок та їх вартість)
Усі ціни вказані у гривнях і без урахування ПДВ.