Магніти


Усі ціни вказані у гривнях і без урахування ПДВ.

Сувенірні магніти - це реклама, сувенір і подарунок.
Магніт = сувенір для споживача і приховане нагадування про себе постійно. Сувенірна продукція привертає увагу все більшої кількості людей. Розміщення магнітів з фірмовим стилем компанії допомагає ненав'язливо нагадувати, що послугу або продукцію можна замовити у Вашій компанії.

Вінілові магніти будь-якої форми для вас. Недорогі вінілові магніти.

Плоскі магнітики з прямокутною висічкою.  Це найбільш прості, популярні та поширені магніти. Завдяки своїй низькій ціні він відмінно підійде для роздачі на рекламних і промо-акціях.

Магнітики в акрилових рамках. Це найбільш універсальний вид магніта. Виріб складається із трьох частин: корпус, кришка і поліграфічна вставка. Магніт кріпиться до металічної поверхні з допомогою магнітної стрічки. Великою перевагою є оперативність виготовлення магнітиків даного типу.

Уточніть деталі


      

      

      


Загальні вимоги
до підготовки макетів
Авторучка з логотипом Вашої компанії - це один з найпоширеніших способів розміщення реклами. Чому він такий популярний? Він дуже ефективний і ефектний! Як правило, фірмові авторучки використовуються на різних корпоративних заходах, виставках, ярмарках, конференціях, семінарах, презентаціях та рекламних акціях.

Друк: 1+0 (друк одним кольором з одної сторони) - 2,45 + вартість самої ручки
Друк: 1+1 (друк одним кольором з двох сторін) - 3,10 + вартість самої ручки

Ціна самої ручки: від 1,50 (уточняйте моделі ручок та їх вартість)
Усі ціни вказані у гривнях і без урахування ПДВ.