Прапорці
           

 

Настільний прапорець - маленький, але важливий елемент корпоративного стилю. Використання прапорця в офісі організації свідчить про солідність компанії. Прапорець може бути зменшеною копією прапора компанії або містити інші фрагменти корпоративного стилю (наприклад, тільки логотип).
Крім офісів настільний прапорець широко використовується в якості позначення місця учасників на зборах: прес-конференціях, круглих столах, міжнародних брифінгах і т.д. Тобто, прапорці - це універсальний рекламний носій, який може нагадати про Ваш товар або послугу на виставках, концертах та інших масових заходах.

 

 

 

 

 

 

      
      
      

Загальні вимоги
до підготовки макетів
   
 

 

 


          Футболки
           

 

 

 

Футболки з нанесенням фірмового логотипу компанії - це унікальна сувенірна продукція. Така реклама не тільки буде сувеніром, ця реклама буде працювати на підвищення іміджу вашої фірми. Дуже важко оцінювати успішність фірми якщо не підтримується її корпоративний стиль, а промо-одяг і зокрема промо-футболки - це спосіб заявити про імідж фірми. Також важко уявити проведення рекламних акцій або промо-акцій без брендованої одягу. Використання футболок з логотипом для проведення заходів - це чудовий маркетинговий хід, для залучення потенційних клієнтів!

 

      
      
      

Загальні вимоги
до підготовки макетів
   
 

 

 


          Кепки ( бейсболки )
           

 

 

 

Кепки з логотипом компанії - це ще й додаткова реклама не тільки серед співробітників, але і за межами компанії. Адже кепки з логотипами можна подарувати партнерам і навіть конкурентам. Друк на кепках картинок або логотипів відбувається завдяки флексографії або термопереносу зображення. Вартість друку на кепках залежить від кількості кепок, а також складності і методу друку на кепках. 

 

      
      
      

Загальні вимоги
до підготовки макетів
   
 

 

 


Пакети
           

 

Сувенірні пакети. Брендування пакетів. Друк на паперових пакетах. Друк на поліетиленових пакета. Друк на крафт пакетах. Виготовлення подарункових пакетів. Друк лого на пакетах. Виготовлення корпоративних пакетів. Друк лого на паперових пакетах. Друк лого на крафт пакетах.

 

 

 

 

 

 

      
      
      

Загальні вимоги
до підготовки макетів
   
 

 

1-200 шт. - 9,00

 

 

 

 

1-200 шт. - 9,00