Вітальні листівки
           Ми раді запропонувати вам товари ручної роботи для будь-якого свята.
Запрошення на весілля з вашими іменами, вітальні листівки, запрошення і запрошення ручної роботи на дні народження, ювілеї, хрестини, весілля, день Валентина, запрошення на вечірку, випускний бал, перше причастя, ранок, корпоративну вечірку, вітальні листівки для друзів і корпоративних клієнтів, дитячі запрошення і т.п.

А також, ми виготовляємо різноманітні товари для свят і вечірок - номери столиків, гостьові посадочні картки, етикетки на святковий алкоголь, картки побажань і картки подяки гостям, бонбоньєрки і бутоньєрки, наклейки на святкові упаковки, листівки у вигляді шоколадної обгортки та багато іншого по вашому побажанню.

При підготовці макету листівок і запрошень ми можемо їх персоніфікувати (наприклад - вдрукувати імена запрошених гостей, виготовити сувенірні магнітики з різними фото і написами і т.п.)

Є можливість використовувати фольгування, лазерне висікання, уф-лакування.

Ціна обговорюється індивідуально згідно із обраними параметрами виготовлення.


      
      
      


Загальні вимоги
до підготовки макетів
Авторучка з логотипом Вашої компанії - це один з найпоширеніших способів розміщення реклами. Чому він такий популярний? Він дуже ефективний і ефектний! Як правило, фірмові авторучки використовуються на різних корпоративних заходах, виставках, ярмарках, конференціях, семінарах, презентаціях та рекламних акціях.

Друк: 1+0 (друк одним кольором з одної сторони) - 2,45 + вартість самої ручки
Друк: 1+1 (друк одним кольором з двох сторін) - 3,10 + вартість самої ручки

Ціна самої ручки: від 1,50 (уточняйте моделі ручок та їх вартість)
Усі ціни вказані у гривнях і без урахування ПДВ.