Загальні вимоги до макетів
1. Макети можуть бути створені в наступних програмах:
- Corel Draw 7-15;
- Adobe Indesign ver. 8.0-CS6;
- Adobe Illustrator ver. 8.0-CS6;
- Adobe Photoshop ver. 3.0-CS6;
- Поліграфічний PDF (узгоджується з дизайнером друкарні).
2. Макети в програмі Corel Draw не повинні містити зображень зі спеціальними ефектами, такими як lens, shadow, blend, Power Clip і т.д. Макети в програмі Adobe Illustrator також не повинні містити аналогічних ефектів. Зображення, до яких застосовані ці ефекти, повинні бути експортовані в растрові зображення з роздільною здатністю не менше 300 dpi, імпортовані назад в файл макета або записані у форматі TIFF.
3. Всі об'єкти повинні бути представлені в колірній моделі CMYK. Якщо ви спочатку створюєте дизайн в моделі RGB, перед здачею її на друк не забудьте перевести все в CMYK.
4. Чорний колір повинен складатися тільки з чорного каналу - C: 0, M: 0, Y: 0, K: 100 або 100 Black в Grayscale.
5. Кольори PANTONE краще переводити в CMYK. Не переведені кольору будуть автоматично замінятися в растровому процесорі на найбільш близькі за значенням CMYK аналоги. При цьому 100% попадання в колір не гарантується за технологічних особливостей друку.
6. Шрифти, використовувані в макетах, повинні бути переведені в криві або представлені на одному з носіїв в окремій папці. Слід також врахувати, що тексти, перекладений в криві, стають трохи товщі, що критично при роботі з деякими гарнітурами шрифтів, які передбачають використання тонкого накреслення, слідкуйте за цим при розробці макетів.
7. Макети, створені в програмі Microsoft Word, Excel, PowerPoint в друк не приймаються, та можуть бути використані для розробки макету нашими дизайнерами.
8. Файли не повинні містити зайвих плашкових кольорів (пантонов), якщо вони спеціально не передбачені для друку.
9. Не перейменовуйте назви кольорів з палітри Pantone, та не cтворюйте дублікатів плашкових кольорів (наприклад Pantone293 C, Pantone293 C 1) на виводі ви отримаєте 2 окремі друкарські форми, що означатиме не один, а два додаткових кольори).
10. Використовуйте атрибути Overprint Fill і Overprint Stroke тільки в тому випадку, якщо ви твердо знаєте, чого ви цим хочете добитися, у іншому випадку ми не несем відповідальності за остаточний результат.
11. Всі вставлені у файл растрові зображення повинні відповідати вимогам до растрових зображень і не повинні сильно збільшуватися або зменшуватися (+ / - 15%). Не допускайте лінків.
12. Всі графічні файли повинні бути надані в наступних колірних моделях: CMYK, Grayscale, Bitmap.
13. ЯКЩО растровий елемент готувався з використаних кольорів Pantone, тоді використаний колір винен бути присутнім у TIFF файлах Як відповідний «spot channel».
14. Уникайте передачі логотипів, графічних мальованих знаків, схем, діаграм і т.д. в растровому форматі - для отримання максимальної якості такі зображення слід промальовувати у векторі.
15. pdf-файл не винен містити службових міток.
16. Виліт фону під обрізку має бути не менше 4 мм (для багатосторінкових 5 мм).
УВАГА!
Уточнюйте все, що на на вашу думку може бути упущено при роботі!
Ми не несемо відповідальності за неправильно підготовлені макети і пов'язані із цим проблеми з готовою продукцією!
Вам необхідно підписати пробний екземпляр свого накладу або розроблений для Вас макет перед початком роботи і відіслати нам його по e-mail . Після підписання макету ми не несемо відповідальності за помилки!
Уточнюйте ціни перед початком роботи!